Biz Kimiz

Kurucu Avukat Ömer Altınok’un 1965 yılında temelini attığı hukuk büromuz, Eskişehir’de uzun yıllar hizmet verdikten sonra gelişen ve değişen hukuk düzenine uyum sağlayacak şekilde ve ikinci nesil bir avukatlık bürosu olarak Ankara’da kurulmuştur.


Özenli çalışmayı ilke edinen, hızlı ve doğru kararlar alabilmeyi ön planda tutan büromuz; müvekkil ile sürekli iletişim halinde hareket etmeyi benimseyen dinamik ve alanında uzman olan bir takımdan oluşmaktadır. Bu inançlarla verdiğimiz hizmetler, müvekkillerimizle güvene dayalı güçlü ilişkiler kurmamıza imkân sağlamıştır.


Kurumsal ve bireysel müvekkillerinin başarısını daha ileri seviyelere taşıyabilmek için değişen ve ilerlemekte olan hukuk düzeninin yanı sıra, diğer sektörleri de yakından takip etmekte olan büromuz; her bir müvekkilini “takım arkadaşı” olarak kabul etmekte ve kaliteli bir hizmet verebilmek için sahip olduğu kararlılığı “sonuç odaklı” olacak şekilde sürdürmektedir.   

 

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0