• Kişisel Bilgiler

    Edip Katayıfçı,  

    2009 yılında Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuş ve avukatlık stajını tamamladıktan sonra 2010 yılında Ankara Barosu’na kaydolmuştur. Altınok&Katayıfçı Hukuk Bürosu’nun yönetici ortaklarından olan Edip Katayıfçı; Ticaret Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Miras Hukuku, Tüketici Hukuku ve Sağlık Hukuku alanlarında çalışmalarını sürdürmektedir. 

    Başkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu olan KATAYIFÇI, çalışmalarında işveren ile işçi ilişkileri kapsamında her iki taraf bakımından gerekli olan materyallerin oluşturulması ve işverenlere iş ilişkilerinin yürütülmesi noktasında danışmanlık hizmeti verilmesi, ticari ilişkilerin yürütülmesi, alacakların takibi ve tahsili, toplumun temel taşı niteliğindeki ailenin ortak çocuk ve edinilmiş mallar bakımından irdelenmesi ve tasfiyesi, ölüme bağlı tasarruflar ile miras hukuku bakımından ortaya çıkacak ya da çıkması muhtemel sorunların belirlenmesi ve çözümü, tüketici haklarının tüketici işlemleri kapsamında korunması, hekimlerin özlük hakları ile hukuki ve cezai sorumluluklarının irdelenmesi kapsamında hukuki danışmanlık hizmetinin verilmesi ve tüm bu alanlar bakımından toplantılara katılım sağlanması, davaların takibi ve yönetimi konularında faaliyet göstermektedir. 

    Ayrıca Ankara Barosu Tüketici Hukuku Sertifika Programına, Türkiye Barolar Birliği Anonim Şirketler Hukuku, İş Hukuku ve Aile Hukuku eğitim programlarına katılmıştır. Özel Hukukun birçok dalına ilgi duyması sebebiyle Kooperatifler Hukuku, Noterlik Hukuku ve Sigorta Hukuku kapsamında da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

    Tüm bunların yanı sıra KATAYIFÇI, belirtilen alanlardaki uyuşmazlıklar, idari veya adli yargıda ortaya çıkan davalar, arabuluculuk ve tahkim uyuşmazlıklarında da avukatlık hizmeti sunmaktadır.

A PHP Error was encountered

Severity: Core Warning

Message: PHP Startup: Unable to load dynamic library '/opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so' - /opt/alt/php55/usr/lib64/php/modules/i360.so: cannot open shared object file: No such file or directory

Filename: Unknown

Line Number: 0